ExtraForum - 1299 Private Serverlar - Server Dosya Paylaşımları

Güncel Paylaşım Forumu !

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Eğlence Başladı Rütbeni Seç! TIKLA
Moderatör Alımı Başladı TIKLA

Paylaş | 

TBL Editlemek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ALPA
Site Kurucusu
Site Kurucusu

Rep Puanı Rep Puanı : 32

MesajKonu: TBL Editlemek   Cuma Mart 27, 2009 2:27 pm

Aynen yazarsan sevinirim ... hata varsa editlersınız.

Evet arkadaslar bu K2 iice tozutmaya basladı ve gercekten canımı sıkmaya basladı. Millet bu k2 ne yapsa hazmediyor artık bızım Türklerin akıllanmıyacagını K2 nın de bu sartlarda degısmıyecegını anladım. Bari ben boyle oyunun der ...^^

Herkes Tbl editorunu hazırlasın.

İlk olarak herkesın bildigi Sh olayından baslıyalım.

skill_magic_4 dosyasını acın arkadaslar. bu dosya kendımıze veya baskasına verdıgımız yada attıgımız skıllerı ıcerır.

2 ci kolan bunun hangi skill turu oldugudur. Rakamlarla skiller ifade edilmiştir.

6 rakamı oyunda skıllın hız ıle alakalı oldugunu gosterır.

Siz misal herhangibi bir skili 2 cı kolandakı sayısını 6 yaparsanız bu skıll artık hız ıle alakalı olmus olur. dıledıgınız skılı boylece sw ye veya sh ye donusturbilirsiniz.

6 cı kolan ıse hızın ölçüsüdür. 100 normal hızdır. 150 sw hızıdır. 200 lf hızıdır. 200+ kafanıza gore degıstıebılırsınız.

6 cı kolonda 100 den dusuk tum hızları dıledıgınız bir hıza getırıp ( mısal 150 )
2 cı kolondakı sayıyı 6 yaparsanız artık donma derdınız kitlenme ayak krılması derdınız olmuyacaktır. anlasılmaması ıcın 150 yapmanızı (sw hızı ) tavsiye ediyorum.

------------------------

2 ci olarak herkes seri cs yi bilir. Bunu ayrıcada takip ettirebilirsiniz. Bunu anlatması uzun oldugundan dosya koyacaktım ama koyamıyorum mesaj sayaısından dolayı özur.

---------------------------------------

3 cu ve oyunun ıcıne edecek bomba. Artık oyunun cılkı cıksın mı cıksın.
wariorla msn koxp koyan ilk bendı sebebı elımde bu olması ıdı. Sonra ts cıler cıktı neyse artık zaman paylasım zamanı

Acıyoruz tbl mızıı ve item.org dosyasını seciyoruz.
18 cı kolon oyundakı sılahların Range sını yazan sutun. Yanı raptor misal 2 metre uzunlugunda alana etkı ederken shard yarım metreye etki ediyor. Bunlar burda kodlanmıs durumda.

Biz 18 cı sutundakı 100 altında kı ( 0 lar veya bisey yazmayanlar haric ) her degeri 100 e cıkarıyoruz. Kaydedip cıkıyoruz. Artık 10 metreden istedigimiz adama spıke atabilir Sd vurabiliriz. Neden 100 pekı cunku 100 den sonra skıll faild verıyor.

Bu ıslemı sadece skıllerde işliyor. R yapınca vuruyor gibi gorunuyor ama vurmuyor. R icin dibine kadar gırmemız lazım. Ama skılı ıstedıgımız mesafeden vurabiliriz.

Gule gule K2 adam olmuyacagın bellı senın. İşallah bari bizimkiler duzelırde sşu oyun ya adam olur yada biter.
Kullanıcı profilini gör http://www.weyyo.com

TBL Editlemek
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası